برگزاری دوره آموزش تعالی؛ ویژه ائمه جمعه در مقطع تمدید
تصویر خبر
گردهمایی هم افزایی دانش و تجربیات ائمه جمعه آغاز بکار کرد

معاونت سازماندهی  شورای سیاستگذاری ائمه جمعه  کشور اعلام کرد گردهمایی دو روزه ای با نام «دوره تعالی 1» در مورخ 5 و 6 آذر ماه 1398 بمنظور  ارتقاء سطح دانش و تجربیات ائمه جمعه در تهران در حال برگزاری است.

حجت الاسلام  نوری  گفت: " در این سمینار، ائمه جمعه ای که حکم انتصابشان در شرف تمدید است، شرکت دارند و علاوه بر به روز رسانی اطلاعات، آخرین تصمیمات شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور نیز به اطلاع شرکت کنندگان می رسد".

وی افزود: "هدف دیگر این سمینار که «دوره تعالی 1» نام گذاری شده است ایجاد ارتباطات و تقویت تعامل درون سازمانی بین امامان جمعه است تا با توانمندی بیشتر در حوزه برنامه ریزی فرهنگی و فرهنگ سازی در سطح کشور اقدام کنند".

در این مرحله تعداد یکصد نفر از ائمه جمعه "شهر و بخش" از استانهای 31 گانه کشور حضور دارند و در مرحله بعد قرار است ائمه جمعه مراکز شهرستان ها دعوت شوند.

برگزاری کارگاه های تخصصی،  میزگردهایی با موضوع غنابخشی خطبه ها، سواد رسانه ای، آشنایی با مدیریت بحران و اصول و روش مواجهه با بحرانهای شهری و اجتماعی از دیگر برنامه های این گردهمایی است.

«دوره تعالی 1» در زمره دوره های آموزش ضمن خدمت محسوب می شود و جنبه سنجش توانمندی نیز دارد و با حضور و سخنان حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری رئیس  شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، از برترین های این دوره تقدیر خواهد شد.

 

گزارش تصویری

 


سه شنبه 1398/11/1 - 51 : 2

پرتال استان ها

 

پربازدیدترین اخبار